>

II MISTRZOSTWA TROJBOJU

W miniony weekend gmina Kosakowo stała się areną dla młodych talentów podczas Mistrzostw Trójboju Siłowego. Wydarzenie, zorganizowane dzięki zaangażowaniu lokalnych partnerów, przerosło oczekiwania. Młodzież z różnych szkół w regionie stawiła czoła trudom trójboju siłowego, zdobywając nie tylko medale, ale również cenne doświadczenia i przyjaźnie. Dziękujemy naszym partnerom za wsparcie, które umożliwia rozwijanie pasji młodzieży. Wspólnie tworzymy przestrzeń, w której młodzi ludzie mogą odkrywać swoje talenty i kształtować charaktery. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego niezwykłego procesu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, ich rodzinom i partnerom za udział w tej sportowej przygodzie! 💪🏆 #TrójbójSiłowy #GminaKosakowo #RozwijaniePasji #DziękujemyPartnerom

Czytaj dalej

Marek Czajkowski

Cieszymy się ogromnie ogłaszając wyjątkowy sukces naszego utalentowanego sportowca, Marka Czajkowskiego. Podczas niedawnego turnieju mistrzostw świata w podnoszeniu belki - SBD WORLD LOG LIFT CHAMPIONSHIPS, Marek osiągnął niesamowite rezultaty, zdobywając złoto w kategorii do 125kg.

Czytaj dalej

World Log Lift

Mistrzem Polski w II Polish Championship Log Lift okazał się Marek Czajkowski, który na swoim koncie ma niejedno zwycięstwo m.in. w 2022 roku zdobył tytuł mistrza Polski wotwartych zawodach strong man, w 2023 roku uplasował się na drugim miejscu w pucharze świata strong man w Chinach. W przyszłym roku planuje udział w Giants Live – cyklu indywidualnych zawodów siłaczy, zainaugurowane w 2009 roku. Aby wziąć w nich udział zawodnik musi wykazać się nie tylko bardzo dobrymi wynikami w zawodach strong man, ale także czymś nadzwyczajnym – brać udział w najbardziej prestiżowych wydarzeniach strong man, w kraju, jak i za granicą. Tytuł wicemistrza Polski w wyciskaniu belki nad głowę przypadł Oskarowi Ziółkowskiemu, który w ubiegłorocznej edycji imprezy stanął na najwyższym stopniu podium.

Czytaj dalej

MISTRZOSTWA POLSKI

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w II Polish Championship Log Lift. To był niezwykły dzień pełen niesamowitych osiągnięć i emocji! Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom chcielibyśmy przekazać szczególne gratulacje:

Czytaj dalej

Strongmani

Emocje po Puchar Polski Strongman Mechelinki 2023 opadły.Na wstępie chcielibyśmy podziękować wszystkim Naszym Partnerom.To głównie dzięki Wam możemy tworzyć takie wydarzenia.Kosakowo Sport jako Partner Strategiczny oraz Gmina Kosakowo wspierali z każdej strony Nasze wydarzenie.Szczególne podziekowanie dla Pana Marcin Kopitzki - za każdym razem starał się sprostać Naszym prośbomMarcin Majek dziękujemy ze mozemy tworzyć takie wydarzenie na terenie Gminy.

Czytaj dalej

Strongmani w Parku

Strongmani oprócz dużych bicepsów mają również wielkie serca co mogliśmy zaobserwować dziś podczas Festynu z Okazji Obchodów Dnia Rodzicielstwa zorganizowanym przez Fundację Dom Otwartych Serc.

Czytaj dalej