>

Strongmani w Parku

Strongmani oprócz dużych bicepsów mają również wielkie serca co mogliśmy zaobserwować dziś podczas Festynu z Okazji Obchodów Dnia Rodzicielstwa zorganizowanym przez Fundację Dom Otwartych Serc.

Czytaj dalej

Silne kobiety

W Naszej ekipie Siłaczy Pomorza możemy pochwalić się nie tylko silnymi strongmanami, ale również silnymi kobietami. Jedną z Nich jest Malwina Kacnerska ( strongmalwa). Malwiny marzeniem było zawsze wziąć udział w walce MMA. Świat freak fightów zaczął się bardzo szybko rozwijać więc Strong Malwa zaczęła powoli spełniać swoje marzenia i uczyć się podstaw sztuk walki.

Czytaj dalej

Iron Frame Carry

31. Finał WOŚP już za Nami. Wspaniała inicjatywa  zorganizowana w Galerii Szper, która rozpoczęła się o godz. 12 i trwała aż do godziny 20tej,Od koncertów po pokazy taneczne poprzez Zawody Strongman i liczne licytacje.

Czytaj dalej

Mistrzostwa Trójboju

W ubiegły weekend w Naszej siedzibie tj. Mosty ul. Hebanowa 2 udało się zorganizować Mistrzostwa Trójboju Siłowego dla młodzieży z gminy Kosakowo.

Czytaj dalej

Zapraszamy na nowości ...

Miło Nam że właściciele sklepu Octagon Gdańsk przy ul. POLITECHNICZNEJ 9 zaufali Nam i mogliśmy zostac Ambasadorami ich sklepu.

Czytaj dalej

Pokazy strongman

Pokazy strongman podczas Dzień Otwarty firmy Bomar już za Nami, dziękujemy wszystkim którzy byli z Nami oraz właścicielom firmy za możliwość uczestniczenia w tak świetnym wydarzeniu :) W pokazach strongman wzieli udział: Mateusz Wrzesiński Szymon Holesiński Krzysztof Andrejenko Marek Jaroniec

Czytaj dalej