>

Iron Frame Carry

31. Finał WOŚP już za Nami. Wspaniała inicjatywa  zorganizowana w Galerii Szper, która rozpoczęła się o godz. 12 i trwała aż do godziny 20tej,Od koncertów po pokazy taneczne poprzez Zawody Strongman i liczne licytacje.

Czytaj dalej

Mistrzostwa Trójboju

W ubiegły weekend w Naszej siedzibie tj. Mosty ul. Hebanowa 2 udało się zorganizować Mistrzostwa Trójboju Siłowego dla młodzieży z gminy Kosakowo.

Czytaj dalej

Zapraszamy na nowości ...

Miło Nam że właściciele sklepu Octagon Gdańsk przy ul. POLITECHNICZNEJ 9 zaufali Nam i mogliśmy zostac Ambasadorami ich sklepu.

Czytaj dalej

Pokazy strongman

Pokazy strongman podczas Dzień Otwarty firmy Bomar już za Nami, dziękujemy wszystkim którzy byli z Nami oraz właścicielom firmy za możliwość uczestniczenia w tak świetnym wydarzeniu :) W pokazach strongman wzieli udział: Mateusz Wrzesiński Szymon Holesiński Krzysztof Andrejenko Marek Jaroniec

Czytaj dalej

Polish Championship

POLISH CHAMPIONSHIP LOG LIFT OPEN Oficjalnie zakończone! Mistrzem Polski w wyciskaniu belki nad głowę 2022 zostaje Oskar Ziółkowski !!! Końcowa kwalifikacja: I Oskar Ziółkowski 187,5 KG II Robert Cyrwus Kropek 185 KG III Mariusz Dorawa 175kg IV Grzegorz Szymański 165 kg V Szymon Holesiński 158kg VI Marcin Schabowski niezaliczone VII Adam Adamczyk (kontuzja) sędziowie: Krzysztof Radzikowski oraz Marcin Mazurczyk konferansjer: Eligiusz Ligo Grotha Dziękujemy wszystkim zawodnikom , którzy zawitali do Galeria Szperk aby walczyć o tytuł Mistrza. Dziękuje również sponsorom bez Was tych Mistrzostw po prostu by nie było 🙂

Czytaj dalej

Fotorelacja cz.2

Kolejna dawka zdjęć z Pucharu Polski Mechelinki

Czytaj dalej