>

Finał 32 WOŚP Manhattan

Moc i Ducha Współpracy: Podsumowanie Zawodów Strongman podczas 32. Finału WOŚP w Manhattanie W sercu centrum handlowego Manhattan, podczas 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, odbyły się niezwykłe zawody strongman, które przyciągnęły tłumy entuzjastów siły i ducha sportowej rywalizacji. Dziś, z wielką dumą i radością, pragniemy podzielić się z Wami refleksjami z tego wyjątkowego dnia.

Czytaj dalej

Jak zacząc sporty siłowe?

Sporty siłowe, w tym konkurencje typu strongman, zyskują na popularności jako sposób na budowanie siły, wytrzymałości i charakteru. Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem swojej przygody w tej ekscytującej dyscyplinie, oto kilka kluczowych wskazówek, które pomogą Ci zacząć.

Czytaj dalej

Fundacja Siłacze Pomorza

Fundacja "Siłacze Pomorza" z ogromną determinacją i pasją kontynuowała swoją misję promowania aktywnego stylu życia oraz rozwijania pasji sportowej wśród mieszkańców Pomorza w ciągu roku 2023. Poniżej przedstawiamy najważniejsze wydarzenia sportowe, jakie zostały zorganizowane w trakcie tego okresu.

Czytaj dalej

II MISTRZOSTWA TROJBOJU

W miniony weekend gmina Kosakowo stała się areną dla młodych talentów podczas Mistrzostw Trójboju Siłowego. Wydarzenie, zorganizowane dzięki zaangażowaniu lokalnych partnerów, przerosło oczekiwania. Młodzież z różnych szkół w regionie stawiła czoła trudom trójboju siłowego, zdobywając nie tylko medale, ale również cenne doświadczenia i przyjaźnie. Dziękujemy naszym partnerom za wsparcie, które umożliwia rozwijanie pasji młodzieży. Wspólnie tworzymy przestrzeń, w której młodzi ludzie mogą odkrywać swoje talenty i kształtować charaktery. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego niezwykłego procesu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, ich rodzinom i partnerom za udział w tej sportowej przygodzie! 💪🏆 #TrójbójSiłowy #GminaKosakowo #RozwijaniePasji #DziękujemyPartnerom

Czytaj dalej

Marek Czajkowski

Cieszymy się ogromnie ogłaszając wyjątkowy sukces naszego utalentowanego sportowca, Marka Czajkowskiego. Podczas niedawnego turnieju mistrzostw świata w podnoszeniu belki - SBD WORLD LOG LIFT CHAMPIONSHIPS, Marek osiągnął niesamowite rezultaty, zdobywając złoto w kategorii do 125kg.

Czytaj dalej

World Log Lift

Mistrzem Polski w II Polish Championship Log Lift okazał się Marek Czajkowski, który na swoim koncie ma niejedno zwycięstwo m.in. w 2022 roku zdobył tytuł mistrza Polski wotwartych zawodach strong man, w 2023 roku uplasował się na drugim miejscu w pucharze świata strong man w Chinach. W przyszłym roku planuje udział w Giants Live – cyklu indywidualnych zawodów siłaczy, zainaugurowane w 2009 roku. Aby wziąć w nich udział zawodnik musi wykazać się nie tylko bardzo dobrymi wynikami w zawodach strong man, ale także czymś nadzwyczajnym – brać udział w najbardziej prestiżowych wydarzeniach strong man, w kraju, jak i za granicą. Tytuł wicemistrza Polski w wyciskaniu belki nad głowę przypadł Oskarowi Ziółkowskiemu, który w ubiegłorocznej edycji imprezy stanął na najwyższym stopniu podium.

Czytaj dalej